Themes - Hello Elementor - en to pl translation catalogue (72 entries)

note: Description of the theme
en: Hello Elementor is a lightweight and minimalist WordPress theme that was built specifically to work seamlessly with the Elementor page builder plugin. The theme is free, open-source, and designed for users who want a flexible, easy-to-use, and customizable website. The theme, which is optimized for performance, provides a solid foundation for users to build their own unique designs using the Elementor drag-and-drop site builder. Its simplicity and flexibility make it a great choice for both beginners and experienced Web Creators.
pl: Hello Elementor to lekki i minimalistyczny motyw WordPressa stworzony specjalnie z myślą o bezproblemowej współpracy z wtyczką kreatora stron Elementor. Motyw jest darmowy, open source i przeznaczony dla użytkowników, którym zależy na elastycznej, łatwej w użyciu i konfigurowalnej witrynie internetowej. Motyw, który jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, zapewnia użytkownikom solidną podstawę do tworzenia własnych, unikalnych projektów za pomocą Elementora - narzędzia do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”. Jego prostota i elastyczność sprawiają, że jest to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych twórców stron internetowych.

en: Theme Settings
pl: Ustawienia motywu

en: Hello Theme Settings
pl: Ustawienia motywu Hello

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's title
pl: Przejdź do <a href="%s">Tożsamość witryny</a>, aby zarządzać tytułem swojej witryny.

en: Explore Elementor Page Builder Plugin
pl: Odkryj wtyczkę Elementor Page Builder

en: The Hello Theme is a lightweight starter theme that works perfectly with the Elementor award-winning page builder plugin. Once you download and activate the plugin, you are only 1 click away from building an amazing website.
pl: Hello Theme jest lekkim początkowym motywem, który perfekcyjnie działa z Elementorem - zdobywającą nagrody wtyczką do budowania stron internetowych. Po ściągnięciu i aktywacji wtyczki, zostanie Ci tylko jedno kliknięcie do zbudowania niesamowitej strony internetowej.

en: The Hello Theme is a lightweight starter theme that works perfectly with the Elementor award-winning page builder plugin. Once you activate the plugin, you are only 1 click away from building an amazing website.
pl: Hello Theme to lekki motyw startowy, który doskonale współpracuje z wielokrotnie nagradzaną wtyczką do tworzenia stron Elementor. Po aktywacji wtyczki dzieli Cię tylko 1 kliknięcie od stworzenia niesamowitej strony internetowej.

en: Upgrade
pl: Ulepszenie

en: Skip to content
pl: Przejdź do treści

en: Create Header
pl: Utwórz nagłówek

en: Create a custom header with the new Theme Builder
pl: Stwórz niestandardowy nagłówek za pomocą nowego kreatora motywów

en: Create a custom header with multiple options
pl: Utwórz niestandardowy nagłówek z wieloma opcjami

en: Toggle Color
pl: Przełącznik koloru

en: None
pl: Brak

note: translators: %d: Breakpoint number.
en: Mobile (< %dpx)
pl: Urządzenie przenośne (< %dpx)

en: Breakpoint
pl: Pułapka

en: Dropdown
pl: Menu rozwijane

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Menu Layout
pl: Układ menu

en: Create Footer
pl: Utwórz stopkę

en: With the new Theme Builder you can jump directly into each part of your site
pl: Dzięki nowemu kreatorowi motywów możesz przejść bezpośrednio do każdej części swojej witryny

en: Create a custom footer with the new Theme Builder
pl: Stwórz niestandardową stopkę za pomocą nowego kreatora motywów

en: Upgrade to Elementor Pro and enjoy free design and many more features
pl: Uaktualnij do Elementor Pro i ciesz się darmowym projektem i wieloma innymi funkcjami

en: Create a custom footer with multiple options
pl: Utwórz niestandardową stopkę z wieloma opcjami

en: All rights reserved
pl: Wszelkie prawa zastrzeżone

en: Color
pl: Kolor

en: Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
pl: Zmiany zostaną odzwierciedlone w podglądzie dopiero po przeładowaniu strony.

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus.
pl: Przejdź do <a href="%s" target="_blank">ekranu Menu</a> aby zarządzać swoimi menu.

en: Go to <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
pl: Przejdź do <a href="%s" target="_blank">ekranu Menu</a>, aby je utworzyć.

en: There are no menus in your site.
pl: W Twojej witrynie nie ma menu.

en: — Select a Menu —
pl: — Wybierz menu —

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's tagline
pl: Przejdź do <a href="%s">strony Tożsamość witryny,</a> aby zarządzać tytułem i sloganem witryny

en: Typography
pl: Typografia

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's logo
pl: Przejdź do <a href="%s">strony Tożsamość witryny</a>, aby zarządzać logo swojej witryny

en: Logo Width
pl: Szerokość logo

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Rodzaj

en: Background
pl: Tło

en: Gap
pl: Odstęp

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Boxed
pl: Opakowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Centered
pl: Wyśrodkowane

en: Inverted
pl: Odwrotny

en: Default
pl: Domyślny

en: Layout
pl: Układ

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Tagline
pl: Slogan

en: Hide
pl: Ukryj

en: Show
pl: Pokaż

en: Site Logo
pl: Logo witryny

en: Use this experiment to design header and footer using Elementor Site Settings. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>
pl: Wykorzystaj ten eksperyment, aby zaprojektować nagłówek i stopkę za pomocą ustawień Elementor Site Settings. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej</a>

en: Hello Theme Header & Footer
pl: Nagłówek i stopka motywu Hello

en: Get Elementor
pl: Pobierz Elementor

en: Footer
pl: Stopka

en: Header
pl: Nagłówek

en: Thanks for installing the Hello Theme!
pl: Dzięki za zainstalowanie motywu Hello!

en: Install Elementor
pl: Zainstaluj Elementor

en: Activate Elementor
pl: Aktywuj Elementor

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s Response | %1$s Responses
pl[0]: %1$s odpowiedź
pl[1]: %1$s odpowiedzi
pl[2]: %1$s odpowiedzi

[ctx: comments title]
en: One Response
pl: Jedna odpowiedź

note: Translators: HTML arrow
en: newer %s
pl: nowsze %s

note: Translators: HTML arrow
en: %s older
pl: %s starsze

en: It seems we can't find what you're looking for.
pl: Wygląda na to, że nie można znaleźć tego, czego szukano.

en: Search results for:
pl: Wyniki wyszukania dla:

en: Home
pl: Strona główna

en: Tagged
pl: Otagowano

en: It looks like nothing was found at this location.
pl: Wygląda na to, że niczego tutaj nie ma.

en: The page can&rsquo;t be found.
pl: Strona nie została znaleziona.

note: Author of the theme
en: Elementor Team
pl: Zespół Elementora
