Themes - Hestia - en to nl translation catalogue (366 entries)

en: %1$s ago %2$s
nl: %1$s geleden %2$s

en: %1$s | Developed by %2$s
nl: %1$s | Ontwikkeld door %2$s

en: %1$s | Powered by %2$s
nl: %1$s | Ondersteund door %2$s

en: %s Community
nl: %s community

en: %s Options
nl: %s opties

en: %s is now installed and ready to use. We've assembled some links to get you started.
nl: %s is nu geïnstalleerd en klaar voor gebruik. We hebben wat links gegenereert om je op weg te helpen.

en: &#183; %1$s at %2$s
nl: &#183; %1$s op %2$s

en: (Edit)
nl: (Bewerken)

en: 24/7 HelpDesk Professional Support
nl: 24/7 helpdesk met professionele ondersteuning

en: A fully customizable pricing plans section.
nl: Een volledig aanpasbare sectie voor pakketprijzen.

en: A static page (select below)
nl: Een statische pagina (selecteer hieronder)

en: About
nl: Over

en: About Content
nl: Over Inhoud

en: About Hestia
nl: Over Hestia

en: About background
nl: Over achtergrond

en: Accent Color
nl: Accentkleur

en: Activate
nl: Activeren

en: Activating
nl: Activeren

en: Activating
nl: Aan het activeren

en: Add Icon
nl: Pictogram toevoegen

en: Add content to this location conditionally using
nl: Voeg aan deze locatie voorwaardelijk inhoud toe met behulp van

en: Add more options available for Hestia Theme
nl: Meer opties toevoegen voor Hestia thema

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: After installing the plugin, you need to navigate to %s and configure the plugin.
nl: Na het installeren van de plugin, moet je naar %s navigeren en de plugin configureren.

en: All
nl: Alle

en: Appearance Settings
nl: Weergave instellingen

en: Are you are enjoying %s? We would love to hear your feedback.
nl: Vind je %s leuk? We horen graag je feedback.

en: Avatar placeholder
nl: Avatar plaatshouder

en: Awesome! You've made it to the finish line.
nl: Geweldig! Je hebt de eindstreep gehaald.

en: Back
nl: Terug

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: Basic Package
nl: Basispakket

en: Big Title Background
nl: Grote titel achtergrond

en: Big Title Section
nl: Grote titel selectie

en: Big title, Features, About, Team, Testimonials, Subscribe, Blog, Contact
nl: Grote titel, functies, over, team, aanbevelingen, inschrijven, blog, contact

en: Blog Post Content
nl: Inhoud blogbericht

en: Blog Settings
nl: Blog instellingen

en: Blog Sidebar Layout
nl: Blog zijbalk lay-out

en: Blog Subscribe Section
nl: Blog aanmeld sectie

en: Body Text Color
nl: Body tekstkleur

en: Boost your website speed
nl: Verhoog de snelheid van je site

en: Border radius
nl: Randradius

en: Boxed Layout
nl: Boxed lay-out

en: Build a landing page with a drag-and-drop content builder
nl: Maak een landingspagina met de versleep inhoud bouwer

en: Build your website
nl: Bouw je site

en: Button
nl: Knop

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Button URL
nl: URL knop

en: Button text
nl: Knoptekst

en: By %1$s, %2$s
nl: Door %1$s, %2$s

en: Call to action
nl: Call To Action

en: Categories:
nl: Categorieën:

en: Change colors for the header overlay, header text and navbar.
nl: Wijzig de kleuren van de header overlay, header tekst en navigatiebar.

en: Change in the %s
nl: Wijzig in de %s

en: Change in the Customizer
nl: Wijzig in de Customizer

en: Change this subtitle in %s.
nl: Wijzig deze ondertitel in %s.

en: Change this subtitle in the %s.
nl: Wijzig deze subtitel in de %s.

en: Change this subtitle in the Customizer
nl: Wijzig deze ondertitel in de Customizer

en: Choose a plan for your next project
nl: Kies een abonnement voor je volgende project

en: Color
nl: Kleur

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Components
nl: Componenten

en: Contact Content
nl: Contact inhoud

en: Contact Support
nl: Neem contact op met ondersteuning

en: Contact Us
nl: Neem contact op

en: Content
nl: Inhoud

en: Content with alternating image and text
nl: Inhoud met afwisselend afbeelding en tekst

en: Create Brevo Account
nl: Maak een Brevo account aan

en: Create a child theme
nl: Maak een subthema

en: Create a page called Home and set as homepage
nl: Maak een pagina genaamd home en stel deze in als homepage

en: Custom Page
nl: Aangepaste pagina

en: Customize Mini Cart
nl: Aanpassen miniwinkelwagen

en: Customize the Very Top Bar Menu
nl: Pas het bovenste balkmenu aan

en: Customizer Repeater
nl: Customizer herhaler

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Default
nl: Standaard

en: Delete field
nl: Verwijder veld

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Footer
nl: Footer uitschakelen

en: Disable Navigation
nl: Navigatie uitschakelen

en: Disable Title
nl: Titel uitschakelen

en: Disable auto-play
nl: Automatische weergave uitschakelen

en: Disable section
nl: Deactiveer sectie

en: Display
nl: Toon

en: Display Settings
nl: Weergave instellingen

en: Display a frontpage section wherever you like by adding its shortcode in page or post content.
nl: Toon een voorpagina sectie waar je maar wilt door een shortcode toe te voegen in een pagina- of berichtinhoud.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Domain
nl: Domein

en: Don't worry, you can remove it anytime, we're confident that you'll never do
nl: Maak je geen zorgen, je kunt het op elk moment verwijderen, we zijn ervan overtuigd dat je dat nooit zult doen

en: Drag and drop panels to change the order of sections.
nl: Versleep panelen om de volgorde van secties te wijzigen.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit the Big Title Widgets
nl: Bewerk de grote titel widgets

en: Edit the Navigation Widgets
nl: Bewerk de navigatie widgets

en: Edit the Subscribe Widgets
nl: Bewerk de abonneer widgets

en: Edit the Very Top Bar Widgets
nl: Bewerk de bovenste balk widgets

en: Email
nl: E-mail

en: Enable Header Image Sitewide
nl: Headerafbeelding inschakelen op de volledige site

en: Enable Mobile Menu Icon
nl: Pictogram mobiel menu inschakelen

en: Enable Scroll to Top
nl: Scroll naar boven inschakelen

en: Enable Search in Menu
nl: Zoeken in menu inschakelen

en: Enable Sharing Icons
nl: Deel pictogrammen inschakelen

en: Enable performance features for your website
nl: Prestatiefuncties inschakelen voor je site

en: Enable transparent header
nl: Transparante header inschakelen

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Excerpt length
nl: Lengte samenvatting

en: Extend Hestia Theme functionality
nl: De functionaliteit van het Hestia thema uitbreiden

en: Extend the color options with Hestia PRO.  You can preview the extra color options below.
nl: Breid de kleuropties uit met Hestia PRO.  Je kunt de extra kleuropties hieronder bekijken.

en: Featured Image Homepage
nl: Uitgelichtte afbeelding homepage

en: Featured Posts
nl: Uitgelichte berichten

en: Features
nl: Functies

en: Finish Setup
nl: Installatie afronden

en: First
nl: Eerste

en: First Layer
nl: Eerste laag

en: Font Subsets
nl: Lettertype subsets

en: Footer Four
nl: Footer vier

en: Footer Menu
nl: Footer menu

en: Footer One
nl: Footer één

en: Footer Options
nl: Footer opties

en: Footer Three
nl: Footer drie

en: Footer Two
nl: Footer twee

en: Footer socials menu
nl: Footer social menu

en: Form Title
nl: Titel formulier

en: Free Download
nl: Gratis download

en: Free vs PRO
nl: Gratis vs. PRO

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Frontpage Sections
nl: Voorpagina secties

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Fullwidth Template
nl: Template met volledige breedte

en: Fully Customizable Colors
nl: Volledig aanpasbare kleuren

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Get %1$sup to %2$s off%3$s when you upgrade your %4$s plan or renew early.
nl: Krijg %1$stot %2$s korting%3$s wanneer je je %4$s abonnement opwaardeert of vroegtijdig verlengt.

en: Get %s now!
nl: Verkrijg %s nu!

en: Get in Touch
nl: Neem contact op

en: Get started here
nl: Begin hier

en: Get the PRO version!
nl: Schaf de PRO versie aan!

en: Getting Started
nl: Aan de slag

en: Go Go Go! Start Building your Awesome Websites With Hestia!
nl: Ga ga ga! Begin met het bouwen van je geweldige sites met Hestia!

en: Go to the Customizer
nl: Ga naar de Customizer

en: Header / Slider Text Color
nl: Header/slider tekstkleur

en: Header Background
nl: Header achtergrond

en: Header Gradient
nl: Gradient header

en: Header Options
nl: Header opties

en: Header Overlay Color & Opacity
nl: Header overlay kleur & ondoorzichtigheid

en: Header Slider
nl: Header slider

en: Header socials menu
nl: Header social menu

en: Headings
nl: Kopteksten

en: Here is where you must add the "Brevo Newsletter" widget.
nl: Hier moet je de widget "Brevo Nieuwsbrief" toevoegen.

en: Hestia front-page is not multi-language compatible, for this feature %s.
nl: Hestia homepage is niet compatibel voor meertaligheid, voor deze functie %s.

en: Hestia is a modern WordPress theme for professionals. It fits creative business, small businesses (restaurants, wedding planners, sport/medical shops), startups, corporate businesses, online agencies and firms, portfolios, ecommerce (WooCommerce), and freelancers. It has a multipurpose one-page design, widgetized footer, blog/news page and a clean look, is compatible with: Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map and Elementor Page Builder . The theme is responsive, WPML, Retina ready, SEO friendly, and uses Material Kit for design.
nl: Hestia is een modern WordPress thema voor professionals. Het past bij creatieve bedrijven, kleine bedrijven (restaurants, huwelijksplanners, sport/medische winkels), start-ups, grote bedrijven, online bureaus en firma's, portfolio's, e-commerce (WooCommerce) en freelancers. Het heeft een one-page ontwerp met meerdere mogelijkheden, widgetized footer, blog-/nieuwspagina en een net uiterlijk, is compatibel met: Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map en Elementor Page Builder. Het thema is responsive, WPML, Retina ready, SEO-vriendelijk en gebruikt Material Kit voor het ontwerp.

en: Hey, we've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported. Make sure your site is fast and secure, by upgrading PHP to the latest version.
nl: Hallo, we hebben gemerkt dat de huidige PHP-versie achterhaald is en niet meer ondersteunt wordt. Zorg ervoor dat je site snel en veilig is door naar de laatste PHP-versie te upgraden.

en: Hi! We've noticed you were using Zelle before. To make your transition easier, we can help you keep the same beautiful homepage you had before, by converting it into an Elementor template. This option will also import your homepage content.
nl: Hi! We zien dat je Zelle eerder hebt gebruikt. Om de overgang makkelijker te maken en je prachtige homepage te behouden, kunnen we je homepage omzetten naar een Elementor template. Deze optie zal ook de content van je homepage importeren.

en: Hide Hooks
nl: Verberg hooks

en: Homepage Settings
nl: Homepage instellingen

en: Hover effect
nl: Hoveren effect

en: Icon
nl: Icoon

en: If enabled, the theme will use a boxed layout.
nl: Indien geactiveerd zal het thema een vierkante lay-out hebben.

en: If you are new to the Hestia theme, don't worry! The Hestia Setup wizard can help you get all of the essential settings set up in just 4 minutes.
nl: Als het Hestia thema nieuw voor je is, maak je dan geen zorgen! De Hestia installatiewizard kan je helpen om alle essentiële instellingen in slechts 4 minuten in te stellen.

en: If you find yourself in a situation where everything on your site is running very slowly, you might consider having a look at the documentation below where you will find the most common issues causing this and possible solutions for each of the issues.
nl: Als je ooit in een situatie komt waarbij alles van je site erg traag draait, kun je misschien eens kijken naar de documentatie hieronder met de meest voorkomende problemen en mogelijke oplossingen voor elk probleem.

en: If you want to make changes to the theme's files, those changes are likely to be overwritten when you next update the theme. In order to prevent that from happening, you need to create a child theme. For this, please follow the documentation below.
nl: Als je wijzigingen wilt aanbrengen in je thema, dan worden deze waarschijnlijk overschreven wanneer je in de toekomst je thema update. Om dat te voorkomen kan je het beste een child thema maken. Kijk in onderstaande documentatie hoe je dat doet.

en: If you want to take full advantage of the options this theme has to offer, please install and activate %s.
nl: Als je volledig gebruik wilt maken van de opties die dit thema te bieden heeft, installeer en activeer %s.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image type
nl: Afbeeldingstype

en: Import Demo Content
nl: Importeer Demo Content

en: Improve your website speed and images by 80% with
nl: Verbeter de snelheid en afbeeldingen van je site met 80% met

en: In order to add a contact form to this section, you need to install the %1$s plugin. Then follow %2$sthis guide%3$s to create your form.
nl: Om een contactformulier aan deze sectie toe te voegen, moet je de %1$s plugin installeren. Volg dan %2$sdeze handleiding%3$s om je formulier te maken.

en: In order to add a contact form to this section, you need to install the %s plugin.
nl: Om een contactformulier aan deze sectie toe te voegen, moet je de %s plugin installeren.

en: In the documentation below you will find an easy way to build a great looking landing page using a drag-and-drop content builder plugin.
nl: In de documentatie hieronder vind je een gemakkelijke manier om een prachtig ogende landingspagina te maken met een drag-and-drop content builder plugin.

en: Infinite Scroll
nl: Oneindige scroll

en: Install Now
nl: Nu installeren

en: Install Our Trusted Recommendations
nl: Installeer onze betrouwbare aanbevelingen

en: Install and activate
nl: Installeer en activeer

en: Instructions
nl: Instructies

en: Invalid request.
nl: Ongeldige aanvraag.

en: It is highly recommended that you install the companion plugin to have access to the Frontpage features, Team and Testimonials sections.
nl: Het wordt zeer aangeraden om de aanbevolen plugin te installeren om toegang te krijgen tot de voorpagina functies, team en aanbeveling secties.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden waar je naar zoekt. Misschien kun je er naar zoeken.

en: Jetpack Portfolio
nl: Jetpack portfolio

en: Join our Facebook Group
nl: Volg onze Facebook groep

en: Join the community of %s users. Get connected, share opinions, ask questions and help each other!
nl: Sluit je aan bij de gemeenschap van %s gebruikers. Verbind, deel meningen, stel vragen en help elkaar!

en: Layout
nl: Lay-out

en: Learn More
nl: Lees verder

en: Learn more
nl: Leer meer

en: Leave us a review
nl: Laat ons een beoordeling achter

en: Left Sidebar
nl: Zijbalk links

en: Let us know your email so that we can send you product updates, helpful<br> tutorials, exclusive offers and more useful stuff.
nl: Laat ons je e-mail weten zodat we je productupdates, handige <br> tutorials, exclusieve aanbiedingen en meer nuttige dingen kunnen sturen.

en: Link color on hover
nl: Link kleur bij hoveren

en: Loading
nl: Laden

en: Local fonts hosting
nl: Hosting van lokale lettertypen

en: Logo With Bottom Text
nl: Logo met tekst onder

en: Logo With Left Text
nl: Logo met tekst links

en: Logo With Right Text
nl: Logo met tekst rechts

en: Mobile friendly
nl: Mobielvriendelijk

en: More Color Options
nl: Meer kleuropties

en: More Options Available for %1$s in the PRO version. %2$s
nl: Meer opties beschikbaar voor %1$s in de PRO versie. %2$s

en: More Options Available for %1$s in the Pro version.
nl: Meer opties beschikbaar voor %1$s in de Pro versie.

en: More Options Available for %s in the PRO version.
nl: Meer opties beschikbaar voor %s in de PRO versie.

en: More options are available for this section in our premium version. %s
nl: Er zijn meer opties beschikbaar voor deze sectie in onze premium versie. %s

en: Name
nl: Naam

en: Navbar Background Color
nl: Achtergrondkleur navigatiebalk

en: Navbar Text Color
nl: Navigatiebalk tekstkleur

en: Navbar Text Color on Hover
nl: Navigatiebalk tekstkleur bij hoveren

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use Hestia.
nl: Meer details nodig? Bekijk onze volledige documentatie voor gedetailleerde informatie over hoe je Hestia moet gebruiken.

en: Need more help? Read our %s
nl: Meer hulp nodig? Lees onze %s

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: None
nl: Geen

en: Note: Some icons may not be displayed here. You can see the full list of icons at %1$s.
nl: Opmerking: enkele pictogrammen worden hier niet weergeven. Je kunt een volledige lijst van pictogrammen zien via %1$s.

en: Number
nl: Nummer

en: Number of Items
nl: Aantal items

en: Number of widgets areas
nl: Aantal widget gebieden

en: Only Logo
nl: Alleen logo

en: Oops! It looks like you&#8217;re offline.
nl: Oeps! Het lijkt er op dat je offline bent.

en: Oops! Something went wrong.
nl: Oeps! Er is iets fout gegaan.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Die pagina kan niet worden gevonden.

en: Optimise and speed up your site with our trusted add on - It’s Free
nl: Optimaliseer en versnel je site met onze vertrouwde add-on   het is gratis

en: Options
nl: Opties

en: Order Now
nl: Bestel nu

en: Our biggest sale of the year: %1$sup to %2$s OFF%3$s on %4$s. Don't miss this limited-time offer.
nl: Onze grootste uitverkoop van het jaar: %1$stot %2$s OFF%3$s op %4$s. Mis deze beperkte aanbieding niet.

en: Page Builder Blank
nl: Page Builder blanco pagina

en: Page Builder Full Width
nl: Page Builder volledige breedte

en: Page Sidebar Layout
nl: Pagina zijbalk lay-out

en: Page with Sidebar
nl: Pagina met zijbalk

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Portfolio section with two possible layouts.
nl: Portfolio sectie met twee verschillende lay-outs.

en: Post Pagination
nl: Bericht paginering

en: Posts & Pages
nl: Berichten en pagina's

en: Posts/Pages Layout
nl: Berichten/Pagina Layout

en: Premium Package
nl: Premium pakket

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Pricing
nl: Prijzen

en: Pricing Plans Section
nl: Sectie voor pakketprijzen

en: Pricing Table One: Features
nl: Prijstabel één: functies

en: Pricing Table One: Icon
nl: Prijstabel één: pictogram

en: Pricing Table One: Link
nl: Prijstabel één: link

en: Pricing Table One: Price
nl: Prijstabel tabel één: prijs

en: Pricing Table One: Text
nl: Prijstabel één: tekst

en: Pricing Table One: Title
nl: Prijstabel één: titel

en: Pricing Table Two: Features
nl: Prijstabel twee: functies

en: Pricing Table Two: Icon
nl: Prijstabel twee: pictogrammen

en: Pricing Table Two: Link
nl: Prijstabel twee: Link

en: Pricing Table Two: Price
nl: Prijstabel twee: prijs

en: Pricing Table Two: Text
nl: Prijstabel twee: tekst

en: Pricing Table Two: Title
nl: Prijstabel twee: titel

en: Pricing plan columns
nl: Kolommen voor prijsabonnement

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Products
nl: Producten

en: Published by %1$s on %2$s
nl: Gepubliceerd door %1$s op %2$s

en: Quality Support
nl: Kwaliteit support

en: Quickly create WordPress pages with 20+ blocks, 100+ ready-to-import designs, and advanced editor extensions.
nl: Maak snel WordPress pagina's met 20+ blokken, 100+ kant-en-klare ontwerpen en geavanceerde uitbreidingen voor de blok-editor.

en: Quickly create pages with blocks, ready-to-import designs, and advanced editor extensions.
nl: Maak snel pagina's met blokken, kant-en-klare importontwerpen en geavanceerde uitbreidingen voor de blok-editor.

en: Read full documentation
nl: Lees de volledige documentatie hieronder

en: Read more
nl: Lees verder

en: Ready for e-commerce. You can build an online store here.
nl: Gereed voor e-commerce. Je kan hier een webwinkel maken.

en: Ready to publish your first post? %s.
nl: Klaar om je eerste bericht te schrijven? %s.

en: Recommended Actions
nl: Aanbevolen acties

en: Recommended Plugins
nl: Aanbevolen plugins

en: Recommended actions
nl: Aanbevolen acties

en: Refine %1$s with %2$s
nl: Verfijn %1$s met %2$s

en: Related Posts
nl: Gerelateerde berichten

en: Remove Branding Label
nl: Merklabel verwijderen

en: Remove Icon
nl: Verwijder pictogram

en: Remove branding label and get access to more options in our premium version. %s
nl: Verwijder het merklabel en krijg toegang tot meer opties in onze premium versie. %s

en: Reply
nl: Reageren

en: Responsive layout. Works on every device.
nl: Responsive lay-out. Werkt op elk apparaat; tablet, smartphone, desktop.

en: Right Sidebar
nl: Zijbalk rechts

en: Save And Continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Second
nl: Tweede

en: Second Layer
nl: Tweede laag

en: Secondary Color
nl: Secundaire kleur

en: Section Reordering
nl: Sectie opnieuw ordenen

en: Section Subtitle
nl: Sectie subtitel

en: Section Title
nl: Sectie titel

en: Send Me Access
nl: Stuur mij toegang

en: Separate your features by adding \n between lines.
nl: Scheid je functies door \n toe te voegen tussen de regels.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Setup Wizard
nl: Installatie wizard

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Share on Email
nl: Deel via email

en: Share on Facebook
nl: Deel dit op Facebook

en: Share on X
nl: Delen op X

en: Shop
nl: Winkel

en: Shop Sidebar Layout
nl: Winkel zijbalk layout

en: Shortcodes for each section
nl: Shortcodes voor elke sectie

en: Show Hooks
nl: Toon hooks

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sites Library
nl: Sites bibliotheek

en: Size: %s
nl: Grootte: %s

en: Skip
nl: Overslaan

en: Skip Setup
nl: Instellingen overslaan

en: Slider Content
nl: Inhoud slider

en: Social Media Buttons & Icons, Custom Menu Icons, Scripts and more with
nl: Sociale mediaknoppen & pictogrammen, aangepaste menupictogrammen, scripts en meer met

en: Social icons
nl: Social pictogrammen

en: Something went wrong please try again.
nl: Er is iets fout gegaan, probeer het opnieuw.

en: Something went wrong while saving the wizard data.
nl: Er is iets misgegaan bij het opslaan van de wizard gegevens.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Er kwam niets overeen met je zoektermen. Probeer het nog eens met wat andere keywords.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins op deze site installeren.

en: Speed up your site
nl: Maak je site sneller

en: Standard Fonts
nl: Standaard lettertypen

en: Start Setup Now
nl: Nu beginnen met instellen

en: Stats
nl: Statistieken

en: Sticky Navbar
nl: Sticky navigatiebalk

en: Storage
nl: Opslag

en: Submit a review
nl: Plaats een review

en: Subscribe
nl: Schrijf je in

en: Subscribe to our Newsletter
nl: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Take full advantage of the options this theme has to offer - It’s Free
nl: Maak optimaal gebruik van de opties die dit thema te bieden heeft   het is gratis

en: Team cards
nl: Team kaarten

en: Testimonial columns
nl: Aanbeveling kolommen

en: Text
nl: Tekst

en: The ability to reorganize your Frontpage Sections more easily and quickly.
nl: De mogelijkheid om je voorpagina Secties makkelijker en sneller te herstructureren.

en: The ability to reorganize your Frontpage sections more easily and quickly.
nl: De mogelijkheid om je Voorpagina secties makkelijker en sneller te herstructureren.

[ctx: Theme starter content]
en: More
nl: Meer

en: This field is required.
nl: Dit veld is vereist.

en: This process will set up your website, install required plugins, import demo content (pages, posts, media) and set up the customizer options.
nl: Deze actie zal je site, de vereiste plugins installeren, de demo inhoud (pagina's, berichten en media) importeren en de customizer opties instellen.

en: This sidebar is active but empty. In order to use this layout, please add widgets in the sidebar
nl: Deze zijbalk is actief, maar leeg. Om deze lay-out te gebruiken, moet je widgets in de zijbalk toevoegen.

en: Title
nl: Titel

en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
nl: Installeer en configureer %1$s, om toegang tot een winkelsectie te krijgen.

en: Toggle Navigation
nl: Toggle navigatie

en: Transparent Header Logo
nl: Doorzichtige header logo

en: Transparent Navbar
nl: Doorzichtige navigatie

en: Transparent Navbar Text Color
nl: Transparante navigatiebalk tekstkleur

en: Typography
nl: Typografie

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
nl: Kan geen verbinding maken met het bestandssysteem. Bevestig je gegevens.

en: Unlimited
nl: Ongelimiteerd

en: Updates, Tutorials, Special Offers<br> and more
nl: Updates, tutorials, speciale aanbiedingen<br> en meer

en: Upgrade Now
nl: Upgrade nu

en: Upgrade to Unlock
nl: Upgrade naar Unlock

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Useful Plugins
nl: Handige plugins

en: Using the WordPress Customizer you can easily customize every aspect of the theme.
nl: Met behulp van de WordPress Customizer kan je gemakkelijk elk aspect van het thema aanpassen.

en: Very Top Bar
nl: Topbalk helemaal bovenaan

en: View PRO Features
nl: Bekijk PRO kenmerken

en: View all posts in %s
nl: Bekijk alle berichten in %s

en: View cart
nl: Bekijk winkelwagen

en: View how to do this
nl: Kijk hoe je dit doet

en: View your shopping cart
nl: Bekijk je winkelwagen

en: Want to keep using Zelle's homepage?
nl: Wil je Zelle's homepage blijven gebruiken?

en: We want to make sure you have the best experience using Hestia, and that is why we have gathered all the necessary information here for you. We hope you will enjoy using Hestia as much as we enjoy creating great products.
nl: We willen ervoor zorgen dat je de beste ervaring met Hestia hebt en dat is waarom we de belangrijkste informatie hier voor je hebben verzameld. We hopen dat je veel plezier hebt in het gebruik van Hestia, net zoveel als wij graag prachtige producten maken.

en: Website
nl: Site

en: Welcome to %s! - Version
nl: Welkom bij %s! - Versie

en: Welcome to Hestia Theme
nl: Welkom bij Hestia thema

en: What's on your mind?
nl: Waar denk je aan?

en: With %s, you can choose from multiple unique demos, specially designed for you, that can be installed with a single click. You just need to choose your favorite, and we will take care of everything else.
nl: Met %s kies je uit verschillende, unieke opties, speciaal voor jou ontworpen. De installatie is in een muisklik gedaan. Kies je favoriet en wij doen de rest voor je.

en: WooCommerce Compatible
nl: WooCommerce compatibel

en: WooCommerce Sidebar
nl: WooCommerce zijbalk

en: You can choose what’s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page.
nl: Je kunt kiezen wat er op de homepage van je site wordt weergegeven. Het kunnen berichten zijn in omgekeerd chronologische volgorde (klassieke blog), of een vaste/statische pagina.

en: You can use any background image you want.
nl: Je kan elke gewenste achtergrond afbeelding gebruiken.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl: Je moet <a href="%s">ingelogd zijn</a> om een bericht te kunnen schrijven.

en: You will be able to add more content to your site header with an awesome slider.
nl: Je kan nog meer inhoud toevoegen aan je site header met behulp van een prachtige slider.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Your latest posts
nl: Je nieuwste berichten

en: big title section
nl: grote titel sectie

[ctx: comments title]
en: %1$s Comment | %1$s Comments
nl[0]: %1$s reactie
nl[1]: %1$s reacties

[ctx: comments title]
en: One comment
nl: Eén reactie

en: documentation
nl: documentatie

en: font family
nl: lettertypefamilie

en: font size
nl: lettertypegrootte

en: here
nl: hier

[ctx: label]
en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: the transparent header
nl: de transparante header

en: your page title & header
nl: je paginatitel & header
