Themes - Hestia - en to pl translation catalogue (385 entries)

en: %1$s ago %2$s
pl: %1$s temu %2$s

en: %1$s | Developed by %2$s
pl: %1$s | Stworzone przez %2$s

en: %1$s | Powered by %2$s
pl: %1$s | Napędzany %2$s

en: %s Community
pl: Społeczność %s

en: %s Options
pl: Opcje %s

en: %s is now installed and ready to use. We've assembled some links to get you started.
pl: %s został zainstalowany i jest gotowy do użytku. Zebraliśmy kilka odnośników abyś mógł zacząć.

en: &#183; %1$s at %2$s
pl: &#183; %1$s o %2$s

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: 24/7 HelpDesk Professional Support
pl: 24/7 Biuro Pomocy Wsparcia Technicznego

en: A fully customizable pricing plans section.
pl: W pełni konfigurowalna sekcja planowania cen.

en: A static page (select below)
pl: Strona statyczna (wybierz poniżej)

en: About
pl: Informacje

en: About Content
pl: Treść O nas

en: About Hestia
pl: O Hestii

en: About background
pl: O tle

en: Accent Color
pl: Akcent kolorystyczny

en: Activate
pl: Włącz

en: Activating
pl: Aktywacja

en: Activating
pl: Włączanie

en: Add Icon
pl: Dodaj ikonę

en: Add content to this location conditionally using
pl: Dodaj treść do tej lokalizacji warunkowo za pomocą

en: Add more options available for Hestia Theme
pl: Dodaj więcej opcji dostępnych dla motywu Hestia

en: Add new
pl: Dodaj

en: After installing the plugin, you need to navigate to %s and configure the plugin.
pl: Po zainstalowaniu wtyczki musisz przejść do %s i skonfigurować wtyczkę.

en: All
pl: Wszystko

en: Appearance Settings
pl: Ustawienia wyglądu

en: Are you are enjoying %s? We would love to hear your feedback.
pl: Czy podoba Ci się %s? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię.

en: Avatar placeholder
pl: Symbol zastępczy awatara

en: Awesome! You've made it to the finish line.
pl: Super! Dotarłeś do mety.

en: Back
pl: Wstecz

en: Background Image
pl: Obrazek tła

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background image
pl: Obrazek tła

en: Bandwidth
pl: Przepustowość łącza

en: Basic Package
pl: Pakiet Podstawowy

en: Big Title Background
pl: Tło Dużego Tytułu

en: Big Title Section
pl: Sekcja Dużego Tytułu

en: Big title, Features, About, Team, Testimonials, Subscribe, Blog, Contact
pl: Duży Tytuł, Funkcje, O nas, Zespół, Referencje, Subskrypcja, Blog, Kontakt

en: Blog Post Content
pl: Treść postów na blogu

en: Blog Settings
pl: Ustawienia bloga

en: Blog Sidebar Layout
pl: Układ paneli bocznych bloga

en: Blog Subscribe Section
pl: Sekcja Subskrypcji Bloga

en: Body
pl: Treść

en: Body Text Color
pl: Kolor tekstu zawartości

en: Boost your website speed
pl: Zwiększ szybkość swojej witryny

en: Border radius
pl: Zaokrąglenie obramowania

en: Boxed Layout
pl: Układ pudełkowy

en: Brevo > Home
pl: Brevo > Strona główna

en: Brevo plugin
pl: Wtyczka Brevo

en: Build a landing page with a drag-and-drop content builder
pl: Zbuduj stronę docelową za pomocą narzędzia do tworzenia treści przeciągnij i upuść

en: Build your website
pl: Zbuduj swoją witrynę internetową

en: Button
pl: Przycisk

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Button URL
pl: Adres URL przycisku

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: By %1$s, %2$s
pl: Przez %1$s, %2$s

en: Call to action
pl: Wezwanie do działania

en: Categories:
pl: Kategorie:

en: Change colors for the header overlay, header text and navbar.
pl: Zmień kolory nakładki nagłówka, tekstu nagłówka i paska nawigacyjnego.

en: Change in the %s
pl: Zmiana w %s

en: Change in the Customizer
pl: Zmiana w Customizerze

en: Change this subtitle in %s.
pl: Zamień ten podtytuł w %s.

en: Change this subtitle in the %s.
pl: Zmiana tego podtytułu w %s.

en: Change this subtitle in the Customizer
pl: Zmień  ten tytuł w customizerze.

en: Changelog
pl: Rejestr zmian

en: Choose a plan for your next project
pl: Wybierz plan dla swojego następnego projektu

en: Color
pl: Kolor

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania została wyłączona.

en: Components
pl: Komponenty

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact Content
pl: Treść Kontaktu

en: Contact Support
pl: Kontakt z pomocą techniczną

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Content
pl: Treść

en: Content with alternating image and text
pl: Treść z naprzemiennym obrazkiem i tekstem

en: Create Brevo Account
pl: Utwórz konto Brevo

en: Create a child theme
pl: Stwórz motyw potomny

en: Create a page called Home and set as homepage
pl: Utwórz stronę o nazwie Strona główna i ustaw ją jako stronę główną

en: Custom Page
pl: Niestandardowa strona

en: Customize Mini Cart
pl: Dostosuj mini koszyk

en: Customize the Very Top Bar Menu
pl: Dostosuj menu paska najwyższego poziomu

en: Customizer
pl: Personalizacja

en: Customizer Repeater
pl: Customizer Informator

en: Databases
pl: Bazy danych

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Default
pl: Domyślne

en: Delete field
pl: Usuń pole

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable Footer
pl: Wyłącz stopkę

en: Disable Navigation
pl: Wyłącz nawigację

en: Disable Title
pl: Wyłącz tytuł

en: Disable auto-play
pl: Wyłącz auto odtwarzanie

en: Disable section
pl: Wyłączona sekcja

en: Display
pl: Pokaż

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Display a frontpage section wherever you like by adding its shortcode in page or post content.
pl: Wyświetlaj dowolną sekcję strony głównej dodając hortcode w zawartości strony lub postu.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Domain
pl: Domena

en: Don't worry, you can remove it anytime, we're confident that you'll never do
pl: Nie martw się, możesz go usunąć w każdej chwili, jesteśmy pewni, że nigdy tego nie zrobisz

en: Drag and drop panels to change the order of sections.
pl: Przeciągnij i upuść panele, aby zmienić kolejność sekcji.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit the Big Title Widgets
pl: Edytuj widżety dużego tytułu

en: Edit the Navigation Widgets
pl: Edytuj widżety nawigacyjne

en: Edit the Subscribe Widgets
pl: Edytuj widżety subskrypcji

en: Edit the Very Top Bar Widgets
pl: Edytuj widżety paska najwyższego poziomu

en: Email
pl: E-mail

en: Enable Header Image Sitewide
pl: Włącz funkcję wyświetlania obrazu nagłówka

en: Enable Mobile Menu Icon
pl: Włącz ikonkę menu mobilnego

en: Enable Scroll to Top
pl: Włącz przewijanie do góry

en: Enable Search in Menu
pl: Włącz Menu Wyszukiwania

en: Enable Sharing Icons
pl: Włącz Ikony Poleceń

en: Enable performance features for your website
pl: Włącz funkcje wydajnościowe dla swojej witryny

en: Enable transparent header
pl: Włącz przezroczysty nagłówek

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Excerpt length
pl: Długość fragmentu

en: Extend Hestia Theme functionality
pl: Rozszerz funkcjonalność motywu Hestia

en: Extend the color options with Hestia PRO.  You can preview the extra color options below.
pl: Rozszerz opcje kolorów dzięki Hestia PRO. Możesz wyświetlić podgląd dodatkowych opcji kolorów poniżej.

en: Extra
pl: Dodatkowo

en: Featured Image Homepage
pl: Grafika strony głównej

en: Featured Posts
pl: Polecane Wpisy

en: Features
pl: Funkcje

en: Finish Setup
pl: Zakończ konfigurację

en: First
pl: Pierwsze

en: First Layer
pl: Pierwsza warstwa

en: Font Subsets
pl: Zbiór znaków kroju

en: Footer Credits
pl: Wpisy stopki

en: Footer Four
pl: Czwarta stopka

en: Footer Menu
pl: Menu w stopce

en: Footer One
pl: Pierwsza stopka

en: Footer Options
pl: Opcje stopki

en: Footer Three
pl: Trzecia stopka

en: Footer Two
pl: Druga stopka

en: Footer socials menu
pl: Menu społecznościowe stopki

en: Form Title
pl: Tytuł formularza

en: Free Download
pl: Do bezpłatnego pobrania

en: Free vs PRO
pl: Porównanie wersji bezpłatnej i płatnej

en: Front page
pl: Strona główna

en: Frontpage Sections
pl: Sekcje strony głównej

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Fullwidth Template
pl: Szablon Pełnej Szerokości

en: Fully Customizable Colors
pl: W pełni Konfigurowalne Kolory

en: General
pl: Główne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Get %1$sup to %2$s off%3$s when you upgrade your %4$s plan or renew early.
pl: Otrzymaj %1$s do %2$s zniżki%3$s po uaktualnieniu planu %4$s lub wcześniejszym odnowieniu.

en: Get %s now!
pl: Otrzymaj %s teraz!

en: Get in Touch
pl: Pozostań w kontakcie

en: Get started here
pl: Zacznij tutaj

en: Get the PRO version!
pl: Otrzymaj wersję PRO!

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Go Go Go! Start Building your Awesome Websites With Hestia!
pl: Idź, idź, idź! Zacznij budować swoje niesamowite witryny internetowe z Hestią!

en: Go to the Customizer
pl: Idź do Customizera

en: Google Fonts
pl: Kroje pisma Google

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header / Slider Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka / pokazu slajdów

en: Header Background
pl: Tło nagłówka

en: Header Gradient
pl: Gradient nagłówka

en: Header Options
pl: Opcje nagłówka

en: Header Overlay Color & Opacity
pl: Kolor i krycie nakładki nagłówka

en: Header Slider
pl: Suwak Nagłówka

en: Header socials menu
pl: Menu społecznościowe nagłówka

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Here is where you must add the "Brevo Newsletter" widget.
pl: Tutaj musisz dodać widżet „Newsletter Brevo”.

en: Hestia front-page is not multi-language compatible, for this feature %s.
pl: Strona główna Hestia nie jest kompatybilna z multijęzykami, dla tej opcji %s.

en: Hestia is a modern WordPress theme for professionals. It fits creative business, small businesses (restaurants, wedding planners, sport/medical shops), startups, corporate businesses, online agencies and firms, portfolios, ecommerce (WooCommerce), and freelancers. It has a multipurpose one-page design, widgetized footer, blog/news page and a clean look, is compatible with: Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map and Elementor Page Builder . The theme is responsive, WPML, Retina ready, SEO friendly, and uses Material Kit for design.
pl: Hestia jest nowoczesnym motywem WordPress'a dla profesjonalistów. Pasuje do twórczej firmy, małych przedsiębiorstw (restauracji, konsultantów ślubnych, sportowych/medycznych sklepów), start-upów, korporacji, agencji i firm internetowych, portfolio, e-commerce (WooCommerce) i freelancerów. Posiada opcję jednej strony, widżetową stopkę, bloga/stronę informacyjną i przejrzysty widok, jest zgodny z: Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map and Elementor Page Builder. Motyw jest responsywny, współpracuje z WPML, gotowy na Retina, przyjazny SEO i używa Material Kit do projektowania.

en: Hey, we've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported. Make sure your site is fast and secure, by upgrading PHP to the latest version.
pl: Hej, zauważyliśmy, że używasz przestarzałej wersji PHP, która nie jest już obsługiwana. Upewnij się, że Twoja strona jest szybka i bezpieczna, aktualizując PHP do najnowszej wersji.

en: Hi! We've noticed you were using Zelle before. To make your transition easier, we can help you keep the same beautiful homepage you had before, by converting it into an Elementor template. This option will also import your homepage content.
pl: Cześć! Zauważyliśmy, że wcześniej korzystałeś z Zelle. Aby ułatwić Ci przejście, możemy pomóc Ci zachować tę samą piękną stronę główną, którą miałeś wcześniej, przekształcając ją w szablon Elementor. Ta opcja spowoduje również zaimportowanie zawartości strony głównej.

en: Hide Hooks
pl: Ukryj haki

en: Homepage Settings
pl: Ustawienia strony głównej

en: Hover effect
pl: Efekt najechania

en: Icon
pl: Ikonka

en: If enabled, the theme will use a boxed layout.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, motyw użyje boxed layout.

en: If you are new to the Hestia theme, don't worry! The Hestia Setup wizard can help you get all of the essential settings set up in just 4 minutes.
pl: Jeśli jesteś nowy w motywie Hestia, nie martw się! Kreator konfiguracji Hestia pomoże Ci skonfigurować wszystkie niezbędne ustawienia w zaledwie 4 minuty.

en: If you find yourself in a situation where everything on your site is running very slowly, you might consider having a look at the documentation below where you will find the most common issues causing this and possible solutions for each of the issues.
pl: Jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdy wszystko w twojej witrynie działa bardzo powoli, warto zapoznać się z poniższą dokumentację, w której znajdują się najczęstsze problemy powodujące taki stan i możliwe rozwiązania dla każdego z nich.

en: If you want to make changes to the theme's files, those changes are likely to be overwritten when you next update the theme. In order to prevent that from happening, you need to create a child theme. For this, please follow the documentation below.
pl: Jeśli zostaną wprowadzone zmiany w plikach motywu, to prawdopodobnie zostaną one zastąpione podczas następnej aktualizacji motywu. Aby temu zapobiec, proszę utworzyć motyw potomny. W tym celu należy postępować zgodnie z poniższą dokumentacją.

en: If you want to take full advantage of the options this theme has to offer, please install and activate %s.
pl: Jeśli chcesz w pełni skorzystać z opcji, które oferuje ten motyw, proszę, zainstaluj i uaktywnij %s

en: Image
pl: Obrazek

en: Image type
pl: Typ obrazka

en: Import Demo Content
pl: Importuj zawartość demonstracyjną

en: Improve your website speed and images by 80% with
pl: Popraw szybkość swojej witryny i obrazki o 80% dzięki

en: In order to add a contact form to this section, you need to install the %1$s plugin. Then follow %2$sthis guide%3$s to create your form.
pl: Aby dodać formularz kontaktowy do tej sekcji, musisz zainstalować wtyczkę %1$s. Następnie wykonaj %2$sthis guide%3$s, aby utworzyć swój formularz.

en: In order to add a contact form to this section, you need to install the %s plugin.
pl: Aby dodać formularz kontaktowy do tej sekcji, musisz zainstalować wtyczkę %s .

en: In the documentation below you will find an easy way to build a great looking landing page using a drag-and-drop content builder plugin.
pl: W poniższej dokumentacji znajdziesz łatwy sposób na zbudowanie wspaniałej strony docelowej przy użyciu wtyczki do tworzenia treści przeciągnij i upuść.

en: Infinite Scroll
pl: Nieskończone przewijanie

en: Install Now
pl: Zainstaluj teraz

en: Install Our Trusted Recommendations
pl: Zainstaluj nasze zaufane rekomendacje

en: Install and activate
pl: Zainstaluj i włącz

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Invalid request.
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: It is highly recommended that you install the companion plugin to have access to the Frontpage features, Team and Testimonials sections.
pl: Jest bardzo zalecane zainstalowanie wtyczki towarzyszącej, aby uzyskać dostęp do funkcji pierwszej strony, sekcji zespołu i sekcji referencji.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: Join our Facebook Group
pl: Dołącz do naszej grupy na Facebooku

en: Join the community of %s users. Get connected, share opinions, ask questions and help each other!
pl: Dołącz do społeczności użytkowników %s. Połącz się, dziel się opiniami, zadawaj pytania i pomagaj sobie nawzajem!

en: Layout
pl: Układ

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Leave us a review
pl: Zostaw nam opinię

en: Left Sidebar
pl: Panel boczny po lewej

en: Let us know your email so that we can send you product updates, helpful<br> tutorials, exclusive offers and more useful stuff.
pl: Podaj nam swój adres e-mail, abyśmy mogli przesyłać Ci aktualizacje produktów, przydatne<br> poradniki, ekskluzywne oferty i inne przydatne materiały.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link color on hover
pl: Kolor odnośnika po najechaniu

en: Loading
pl: Ładuję

en: Local fonts hosting
pl: Lokalny hosting kroju pisma

en: Logo With Bottom Text
pl: Logo z tekstem u dołu

en: Logo With Left Text
pl: Logo z tekstem po lewej

en: Logo With Right Text
pl: Logo z tekstem po prawej

en: Mobile friendly
pl: Przyjazny urządzeniom mobilnym

en: More Color Options
pl: Więcej opcji kolorów

en: More Options Available for %1$s in the PRO version. %2$s
pl: Więcej opcji dostępnych dla %1$s w wersji PRO. %2$s

en: More Options Available for %1$s in the Pro version.
pl: Więcej opcji dostępnych dla %1$s w wersji Pro.

en: More Options Available for %s in the PRO version.
pl: Więcej opcji dostępnych dla %s w wersji PRO.

en: More options are available for this section in our premium version. %s
pl: Więcej opcji w sekcji jest dostępne w wersji premium. %s

en: Name
pl: Nazwa

en: Navbar Background Color
pl: Kolor tła paska nawigacyjnego

en: Navbar Text Color
pl: Kolor tekstu paska nawigacyjnego

en: Navbar Text Color on Hover
pl: Kolor tekstu paska nawigacyjnego po najechaniu

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use Hestia.
pl: Potrzebujesz więcej szczegółów? Sprawdź proszę całą naszą dokumentację, by uzyskać szczegółowe informacje na temat użytkowania Hestii.

en: Need more help? Read our %s
pl: Potrzebujesz więcej pomocy? Przeczytaj naszą %s

en: Next page
pl: Następna strona

en: None
pl: Żaden

en: Note: Some icons may not be displayed here. You can see the full list of icons at %1$s.
pl: Uwaga: Niektóre ikony mogą tutaj nie być wyświetlone. Możesz zobaczyć pełną listę ikon w %1$s.

en: Number
pl: Liczba

en: Number of Items
pl: Liczba Przedmiotów

en: Number of widgets areas
pl: Liczba obszarów widżetów

en: Only Logo
pl: Tylko logo

en: Oops! It looks like you&#8217;re offline.
pl: Ups! Wygląda na to że jesteś offline.

en: Oops! Something went wrong.
pl: Ups! Coś poszło nie tak!

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl: Ups! Nie udało się znaleźć pożądanej strony.

en: Optimise and speed up your site with our trusted add on - It’s Free
pl: Zoptymalizuj i przyspiesz swoją witrynę dzięki naszemu zaufanemu dodatkowi - to nic nie kosztuje

en: Options
pl: Opcje

en: Order Now
pl: Zamów teraz

en: Our biggest sale of the year: %1$sup to %2$s OFF%3$s on %4$s. Don't miss this limited-time offer.
pl: Nasza największa wyprzedaż w roku: %1$saż do %2$s ZNIŻKI%3$s na %4$s. Nie przegap tej oferty ograniczonej czasowo.

en: Padding (px)
pl: Margines (px)

en: Page Builder Blank
pl: Pusta Strona Projektu

en: Page Builder Full Width
pl: Pełna Szerokość Strony Projektu

en: Page Sidebar Layout
pl: Układ panelu bocznego na stronie

en: Page with Sidebar
pl: Strona z paskiem bocznym

en: Parallax
pl: Paralaksa

en: Please enter a valid email address.
pl: Wpisz prawidłowy adres e-mail.

en: Portfolio section with two possible layouts.
pl: Sekcja portfolio z dwoma możliwymi układami.

en: Post Pagination
pl: Stronicowanie wpisu

en: Posts & Pages
pl: Wpisy & Strony

en: Posts/Pages Layout
pl: Układ postów / stron

en: Premium Package
pl: Pakiet Premium

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Pricing
pl: Cennik

en: Pricing Plans Section
pl: Sekcja Planowania Cen

en: Pricing Table One: Features
pl: Tabela cenowa 1: Funkcje

en: Pricing Table One: Icon
pl: Tabela cenowa 1: Ikonka

en: Pricing Table One: Link
pl: Tabela cenowa 1: Odnośnik

en: Pricing Table One: Price
pl: Tabela cenowa 1: Cena

en: Pricing Table One: Text
pl: Tabela cenowa 1: Tekst

en: Pricing Table One: Title
pl: Tabela cenowa 1: Tytuł

en: Pricing Table Two: Features
pl: Tabela cenowa 2: Funkcje

en: Pricing Table Two: Icon
pl: Tabela cenowa 2: Ikonka

en: Pricing Table Two: Link
pl: Tabela cenowa 2: Odnośnik

en: Pricing Table Two: Price
pl: Tabela cenowa 2: Cena

en: Pricing Table Two: Text
pl: Tabela cenowa 2: Tekst

en: Pricing Table Two: Title
pl: Tabela cenowa 2: Tytuł

en: Pricing plan columns
pl: Kolumny planu cenowego

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Products
pl: Produkty

en: Published by %1$s on %2$s
pl: Opublikowano przez %1$s w dniu %2$s

en: Quality Support
pl: Wsparcie Jakościowe

en: Quickly create WordPress pages with 20+ blocks, 100+ ready-to-import designs, and advanced editor extensions.
pl: Szybkie tworzenie stron WordPress dzięki ponad 20 blokom, ponad 100 gotowym do zaimportowania projektom i zaawansowanym rozszerzeniom edytora.

en: Quickly create pages with blocks, ready-to-import designs, and advanced editor extensions.
pl: Szybkie tworzenie stron z blokami, gotowymi do zaimportowania projektami i zaawansowanymi rozszerzeniami edytora.

en: Read full documentation
pl: Czytaj pełną dokumentację

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

en: Ready for e-commerce. You can build an online store here.
pl: Gotowy do e-commerce. Możesz tutaj zbudować sklep internetowy.

en: Ready to publish your first post? %s.
pl: Chcesz opublikować swój pierwszy wpis? %s.

en: Recommended Actions
pl: Zalecane działania

en: Recommended Plugins
pl: Zalecane wtyczki

en: Recommended actions
pl: Rekomendowane działania

en: Refine %1$s with %2$s
pl: Doprecyzuj %1$s za pomocą %2$s

en: Related Posts
pl: Podobne wpisy

en: Remove Branding Label
pl: Usuń etykietę brandingową

en: Remove Icon
pl: Usuń ikonkę

en: Remove branding label and get access to more options in our premium version. %s
pl: Usuń etykietę marki i uzyskaj dostęp do większej liczby opcji w naszej wersji Premium. %s

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Responsive layout. Works on every device.
pl: Responsywny layout. Działa na każdym urządzeniu.

en: Right Sidebar
pl: Panel boczny po prawej

[ctx: Roboto Slab font: on or off]
en: on
pl: włączone

en: Save And Continue
pl: Zapisz i kontynuuj

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania: %s

en: Second
pl: Sekunda

en: Second Layer
pl: Druga warstwa

en: Secondary Color
pl: Kolor drugorzędny

en: Section Reordering
pl: Sekcja Zmiany Kolejności

en: Section Subtitle
pl: Podtytuł sekcji

en: Section Title
pl: Tytuł sekcji

en: Send Me Access
pl: Wyślij mi dostęp

en: Separate your features by adding \n between lines.
pl: Aby oddzielić funkcje, dodaj \n pomiędzy wierszami.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Setup Wizard
pl: Kreator konfiguracji

en: Shadow
pl: Cień

en: Share on Email
pl: Udostępnij przez email

en: Share on Facebook
pl: Udostępnij na Facebooku

en: Share on X
pl: Udostępnij na X

en: Shop
pl: Sklep

en: Shop Sidebar Layout
pl: Układ panelu bocznego w sklepie

en: Shortcodes for each section
pl: Shortcodes dla każdej sekcji

en: Show Hooks
pl: Pokaż haki

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sites Library
pl: Biblioteka witryny

en: Size: %s
pl: Rozmiar: %s

en: Skip
pl: Pomiń

en: Skip Setup
pl: Pomiń konfigurację

en: Slide
pl: Przesuń

en: Slider Content
pl: Treść pokazu slajdów

en: Social Media Buttons & Icons, Custom Menu Icons, Scripts and more with
pl: Przyciski i ikonki mediów społecznościowych, niestandardowe ikonki menu, skrypty i wiele więcej

en: Social icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: Something went wrong please try again.
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

en: Something went wrong while saving the wizard data.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania danych kreatora.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
pl: Niestety, nie masz uprawnień do instalowania wtyczek na tej stronie.

en: Speed up your site
pl: Przyśpiesz Twoją witrynę

en: Standard Fonts
pl: Standardowe kroje pisma

en: Start Setup Now
pl: Rozpocznij konfigurację teraz

en: Stats
pl: Statystyki

en: Sticky Navbar
pl: Przypięty pasek nawigacyjny

en: Storage
pl: Przechowywanie

en: Submit a review
pl: Wyślij recenzję

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscribe to our Newsletter
pl: Zapisz się do naszego newslettera

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Take full advantage of the options this theme has to offer - It’s Free
pl: Skorzystaj w pełni z opcji, jakie oferuje ten motyw - jest darmowy

en: Team cards
pl: Karty zespołu

en: Testimonial columns
pl: Kolumny referencji

en: Text
pl: Tekst

en: The ability to reorganize your Frontpage Sections more easily and quickly.
pl: Możliwość łatwiejszej i szybszej reorganizacji Twoich Sekcji Pierwszej Strony.

en: The ability to reorganize your Frontpage sections more easily and quickly.
pl: Możliwość łatwiejszej i szybszej reorganizacji Twoich sekcji Pierwszej Strony.

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
pl: Kontakt

[ctx: Theme starter content]
en: Home
pl: Strona główna

[ctx: Theme starter content]
en: More
pl: Więcej

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This process will set up your website, install required plugins, import demo content (pages, posts, media) and set up the customizer options.
pl: Ten proces skonfiguruje Twoją witrynę, zainstaluje wymagane wtyczki, zaimportuje zawartość demonstracyjną (strony, posty, media) i skonfiguruje opcje kustomizacji.

en: This sidebar is active but empty. In order to use this layout, please add widgets in the sidebar
pl: Ten panel boczny jest aktywny, ale pusty. Aby skorzystać z tego układu, dodaj proszę pasek narzędzi do paska bocznego.

en: Title
pl: Tytuł

en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
pl: Aby uzyskać dostęp do sekcji sklepu, zainstaluj i skonfiguruj %1$s.

en: Toggle Navigation
pl: Przełącz Nawigację

en: Transparent Header Logo
pl: Przeźroczyste logo nagłówka

en: Transparent Navbar
pl: Przeźroczysty pasek nawigacyjny

en: Transparent Navbar Text Color
pl: Kolor tekstu przezroczystego paska nawigacyjnego

en: Typography
pl: Typografia

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
pl: Nie można połączyć się z systemem plików. Proszę potwierdzić swoje dane uwierzytelniające.

en: Unlimited
pl: Nieograniczony

en: Updates, Tutorials, Special Offers<br> and more
pl: Aktualizacje, poradniki, oferty specjalne<br> i więcej

en: Upgrade Now
pl: Ulepsz teraz

en: Upgrade to Unlock
pl: Ulepsz aby odblokować

en: Upload Image
pl: Prześlij obrazek

en: Useful Plugins
pl: Przydatne wtyczki

en: Using the WordPress Customizer you can easily customize every aspect of the theme.
pl: Korzystając z personalizacji można łatwo dostosować każdy aspekt motywu.

en: Video (PRO)
pl: Film (PRO)

en: View PRO Features
pl: Zobacz Funkcje PRO

en: View all posts in %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy w %s

en: View cart
pl: Zobacz koszyk

en: View how to do this
pl: Zobacz jak to zrobić

en: View your shopping cart
pl: Zobacz zawartość koszyka

en: Want to keep using Zelle's homepage?
pl: Chcesz nadal korzystać ze strony głównej Zelle?

en: We want to make sure you have the best experience using Hestia, and that is why we have gathered all the necessary information here for you. We hope you will enjoy using Hestia as much as we enjoy creating great products.
pl: Chcemy mieć pewność, że masz najlepsze doświadczenie w użytkowaniu Hestii i dlatego zebraliśmy tutaj wszystkie niezbędne informacje dla Ciebie. Mamy nadzieję, że będziesz cieszył się z użytkowania Hestii tak bardzo, jak my cieszymy się z tworzenia doskonałych produktów.

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Welcome to %s! - Version
pl: Witamy w wersji %s!

en: Welcome to Hestia Theme
pl: Witamy w motywie Hestia

en: What's on your mind?
pl: Co masz na myśli?

en: With %s, you can choose from multiple unique demos, specially designed for you, that can be installed with a single click. You just need to choose your favorite, and we will take care of everything else.
pl: Dzięki %s możesz wybierać spośród wielu unikalnych wersji demo, specjalnie dla Ciebie zaprojektowanych, które można zainstalować jednym kliknięciem. Musisz tylko wybrać swój ulubiony, a my zajmiemy się wszystkim innym.

en: WooCommerce Compatible
pl: Kompatybilność WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar
pl: Panel boczny WooCommerce

en: WooCommerce plugin
pl: Wtyczka WooCommerce

en: You can choose what’s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page.
pl: Możesz wybrać, co będzie wyświetlane na stronie głównej Twojej witryny. Mogą to być wpisy w odwrotnej kolejności chronologicznej (klasyczny blog) lub stała/statyczna strona.

en: You can use any background image you want.
pl: Możesz użyć dowolnego obrazka w tle, które zechcesz.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
pl: Musisz się <a href="%s">zalogować</a>, aby móc dodać komentarz.

en: You will be able to add more content to your site header with an awesome slider.
pl: Będziesz mógł dodać więcej treści do nagłówka witryny za pomocą niesamowitego suwaka.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Your latest posts
pl: Twoje najnowsze wpisy

en: big title section
pl: duża sekcja tytułowa

[ctx: comments title]
en: %1$s Comment | %1$s Comments
pl[0]: %1$s komentarz
pl[1]: %1$s komentarze
pl[2]: %1$s komentarzy

[ctx: comments title]
en: One comment
pl: Jeden komentarz

en: documentation
pl: dokumentacja

en: font family
pl: czcionka family

en: font size
pl: wielkość liter

en: here
pl: tutaj

[ctx: label]
en: Search for:
pl: Szukaj:

en: the transparent header
pl: przezroczysty nagłówek

en: your page title & header
pl: tytuł i nagłówek Twojej strony
